PS5 klasiği Ghost of Tsushima, 16 Mayıs’ta Steam’de

16 Mayıs’ta Steam’de yerini alacak olan bu epik samuray macerası, PC oyuncularına unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Japonya’nın Tsushima adasında geçen bu nefes kesici hikaye, grafikleri ve derin hikayesiyle bilgisayar ekranlarına taşınıyor.

PlayStation’ın modern klasiği Ghosts of Tsushima, sürpriz bir şekilde Steam mağaza sayfasına kavuştu. Oyunun yönetmen kesiti, PC’de şu an ön siparişe açık ve 16 Mayıs çıkış tarihi belirtilmiş durumda.

Bu liste, neredeyse hiçbir öncül habersiz ortaya çıktı, ancak sevilen aksiyon oyunu PC mağaza vitrininde 49,99 Sterlin (veya bölgesel eşdeğeriniz) fiyatla listelendi. Bu, oyunun PS4’teki ilk çıkışından yaklaşık dört yıl sonra ve PS5’e gelmesinden yaklaşık üç yıl sonra gerçekleşti.

PS5 klasiği Ghost of Tsushima, 16 Mayıs’ta Steam’de

Bu ani PC listelemesi, PlayStation’ın sosyal medya platformlarında, X (daha önce Twitter olarak bilinir) dahil olmak üzere bir gönderi ile birlikte geldi. Burada, uygun bir taşınmanın beklediğiniz tüm özelliklerini içereceğini doğrulayan kısa ama tatlı bir PC duyuru fragmanı görebiliriz. Bu, uyarlanabilir tetikleyiciler, istediğiniz tüm DLC’ler ve çok sevilen Kurosawa modunu içerir.

Bir yıl önce 10 milyonun üzerinde satış yapan oyun, eleştirmenler (biz de dahil) ve genel oyun topluluğu tarafından iyi eleştiriler aldı ve yakın zamanda PlayStation’ın daha prestijli başlıklarından biri olarak öne çıktı.

Bu, Sony’nin büyük vurucu oyunlarının daha fazla PC portunu çıkarma sözü takip ediyor. Daha önce Marvel’s Spider-Man, God of War ve daha fazlası gibi başlıkları portlayarak başarı buldu. Bu, şirketin genel stratejisiyle uyumlu, öncelikle büyük özel oyunlarını konsollarında çıkarıp, ardından bu popüler oyunları zamanla PC pazarına sunmak. Ghost of Tsushima’nın gelmesi biraz zaman aldı, ama görünüşe göre SuckerPunch’ın ev bilgisayarlarından biraz sevgi alması zamanı geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x