Metin Akpınar’ın Kızı ‘Ablamın da Babası Ünlü ‘ Demişti! Gündeme Bomba Gibi Düşen Uğur Dündar İddiası

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, magazin gündemini sarsmaya devam ediyor.

Nebioğlu, Sabah’a verdiği röportajda “Ablamın babası da ünlü” diye konuşmuştu.

Duygu Nebioğlu’nun “Ablam da benimle aynı kaderi paylaşıyor. Onun babası da medya dünyasından ünlü bir gazeteci” sözleri ise büyük merak uyandırmıştı.

Sabah’tan Tuba Kalçık’ın haberine göre o isim Uğur Dündar.

Haberin ilgili bölümleri şöyle:

“Metin Akpınar’a babalık davası açan Duygu Nebioğlu’nun “Ablamın babası da ünlü gazeteci” dediği ismin Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı!

Metin Akpınar’a babalık davası açan Duygu Nebioğlu’nun GÜNAYDIN’a verdiği röportaj gündeme bomba gibi düştü.

Nebioğlu’nun “Ablam da benimle aynı kaderi paylaşıyor. Onun babası da medya dünyasından ünlü bir gazeteci” sözleri ise büyük merak uyandırdı. Gün boyunca herkes birbirine aynı soruyu sordu: “O ünlü gazeteci kim?”

İKİSİ İYİ DOSTLAR

Türkiye bu konuyu konuşurken dün şok bir gelişme yaşandı! Nebioğlu’nun bahsettiği ünlü gazetecinin Uğur Dündar olduğunu GÜNAYDIN ortaya çıkardı.

Dündar’a babalık davası açıldığı ve mahkemenin de haziran ayında görüleceği öğrenildi.

Bu arada Dündar ile Akpınar’ın çok yakın arkadaş olmaları nedeniyle geçmişte aynı kadınla yasak ilişki yaşadıklarına dair iddia şaşkınlıkla karşılandı.”

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Uğur Dündar ise iddiayı yalanladı. Dündar’ın açıklaması şöyle:

UĞUR DÜNDAR’DAN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Dündar, söz konusu babalık iddialarını doğrularken, mahkemenin bir karara varmış olduğunu söyledi.

“BİYOLOJİK BABALIK İDDİASINI REDDETTİ”

Dündar, “kısaca net bir cevap vereyim: mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan adli tıp kurumu dna incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti” dedi.

Dündar’ın söz konusu açıklaması şöyle;

“Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve Haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan adli tıp kurumu dna incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve Avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır… Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x